DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE MOTYLKÓW

Na ten dzień przedszkolaki czekały od dłuższego czasu:) W piątek obchodziliśmy … Dzień Pluszowego Misia. Dzieci zabrały ze sobą swych pluszowych przyjaciół, aby móc wspólnie świętować. Tak więc powitaliśmy Teddy’ego, Motylka i wielu innych wyjątkowych misiów. Nie liczył się ich kolor, wielkość, ale wspólna, dobra zabawa. Zapoznaliśmy się z historią ich powstania, wybraliśmy się do Misiowej Krainy, gdzie częstowaliśmy się miodem. Odgadywaliśmy tytuły bajek, gdzie królowały misie, „wdrapywaliśmy się” na drzewa w poszukiwaniu ich przysmaków. Furorę zrobiły misie Haribo:) Znaleźliśmy też czas na zumbę. Hitem tego dnia stał się Gummy Bear! Po wygibasach nabieraliśmy sił przy soku Kubuś:) Po krótkim odpoczynku stworzyliśmy przepiękne misie ze starych używanych płyt:) A na zakończenie zrobiliśmy sobie misiowe zdjęcia… Ten dzień z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. I już czekamy na kolejny dzień pełen pozytywnych wrażeń i miłej, ciepłej atmosfery:)

Zapraszamy do wspólnej zabawy:)