DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w grupie Motylków

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA to bardzo ważne wydarzenie w każdej grupie przedszkolnej. Motylki przyniosły swoje ukochane MISIE  do przedszkola 27 listopada. Dzieci spędziły miłe chwile z uśmiechem na twarzy,  a MISIE towarzyszyły nam  niemalże w każdym naszym działaniu, gdyż taki był główny cel  tego dnia.

…Misie podczas obiadu Motylków..;)

Zapraszamy do galerii 🙂

Z rana nasze misie towarzyszyły nam podczas zajęć  na sali gimnastycznej. Następnie grzecznie usiadły na parapecie naszej stołówki, podczas śniadania. Ten pomysł bardzo nam się spodobał.

Po śniadaniu  cichutko weszliśmy do biblioteki, gdzie zapoznaliśmy się z historią związaną z pierwszym pluszowym misiem i nie tylko…

W końcu dotarliśmy do naszej sali, gdzie, każdy z nas wykonał pracę plastyczną.

Po pracy czekało nas coś bardzo przyjemnego – misie do zjedzenia, które sami sobie posklejaliśmy przy pomocy  pysznego miodku 🙂

W końcu swobodna zabawa z muzyką w towarzystwie naszych miłych gości.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że misie są wspaniałymi towarzyszami naszych zabaw.

Pozdrawiamy!