DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W MOTYLKACH

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 września zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”.

Oczywiście Motylki przeżyły go równie wyjątkowo. Dzień ten obfitował w najróżniejsze zabawy, a szczególnie ruchowe – najpierw na podwórku dzieci bawiły się z chustą animacyjną, grały w klasy, rzucały ringo, malowały kredami. Następną atrakcją tego dnia były konkurencje na sali gimnastycznej – bieg z jajkiem oraz przejażdżki na kocach. Na końcu w naszej sali Motylki poćwiczyły swoje buźki, zatańczyły tańca „Połamańca” na gazetach, a na końcu masowały plecki swoich kolegów i koleżanek. Wszystkie zabawy sprawiły dzieciom wiele uśmiechu i radości. Superprzedszkolaki z grupy Motylków spisały się w tym dniu na medal i zasłużyły na nagrodę – otrzymały serduszka odblaski oraz pamiątkowe zakładki do książek. To był naprawdę cudowny dzień.

Aby się o tym przekonać zapraszamy do obejrzenia galerii pamiątkowych zdjęć 🙂