OGNISKO NA ZAKOŃCZENIE KLASY III

Dnia 8 czerwca odbyło się ognisko klas III, będące nieoficjalnym zakończeniem roku szkolnego. Organizatorami byli Rodzice uczniów. Tym wspólnym ogniskiem klasa III pożegnała ostatni rok tzw. pierwszego etapu edukacyjnego obejmującego nauczanie w klasach I – III.

Podczas spotkania dzieci mogły miło i aktywnie spędzić czas podczas zabaw na dmuchańcu czy gry w piłkę. Dodatkową atrakcją było samo miejsce, w którym się znaleźliśmy, w polach, pełne zieleni, ciszy i spokoju. Uczniowie nie tylko mieli okazję pobyć na świeżym powietrzu, ale także zjeść smaczną kiełbaskę i inne  słodkości przygotowane przez Rodziców. Spotkanie było także okazją do rozmów i miłych wspomnień.

Bardzo dziękujemy  za zaproszenie oraz  tak ciepłe przyjęcie i okazaną gościnność. Dziękujemy uczniom za przygotowaną niespodziankę – wiersze, piosenki i podziękowania. Był to dla nas bardzo wzruszający moment.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom uczniów za wspaniałą współpracę i pomoc przy wszystkich wydarzeniach i uroczystościach przez wszystkie minione trzy lata. Zawsze mogłyśmy na Was liczyć.

Te trzy wspólne lata to niezapomniany czas, który uczniowie jak i nauczyciele niejednokrotnie będą wspominać z radością i wzruszeniem… Od kolejnego roku szkolnego rozpoczną naukę w klasie IV, gdzie czekają ich nowe wyzwania.

Życzymy wszystkim trzecioklasistom udanych, bezpiecznych wakacji, odpoczynku, oraz samych sukcesów w nowym roku szkolnym!

 

Elżbieta Tomczykiewicz

Magdalena Piekarczyk

Magdalena Kozarowska