MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD UKŁADÓW TANECZNYCH

28 maja uczniowie klasy 2b pod opieką  wychowawczyni Renaty Stawickiej wzięli udział w IV Międzyszkolnym Przeglądzie Układów Tanecznych w Rudołtowicach.

Grupa zatańczyła w składzie: Natalia Ulman,  Nadia Żmij, Hanna Dudka, Zuzanna Przybyła, Klaudia Utrata, Zuzanna Zapart, Oliwia Liszka, Maria Niemiec, Natan Stanieczko. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowała wyśmienicie, na bardzo wysokim poziomie.

Brawo, Brawo!!! Gratulacje.

Występ ten potraktowaliśmy jako wspaniałą zabawę i  sprawdzenie swoich umiejętności. W nagrodę za udział uczniowie otrzymali dyplom, medale i małe słodkości.

2 uczennice tj Hanna Dudka i Zuzanna Przybyła wystąpiły solo w swoim ulubionym utworze, prezentując elementy gimnastyki artystycznej. Ich występ nagrodzony został gromkimi brawami.

Taniec to najpopularniejsza, ale też najlepsza forma ruchu, która pozytywnie wpływa na zdrowie, kondycję i sylwetkę. Od wieków traktowany jest jako rozrywka oraz forma przekazywania treści i emocji. To także forma terapii, która ma pozytywny wpływ zarówno na zdrowie ciała, jak i psychiki.

Dziękujemy naszym drogim uczniom za wielkie zaangażowanie, chęci i ogrom pracy włożony w przygotowanie tak fantastycznego występu. Cieszymy się, że mamy takich uczniów, którym chce się coś zrobić , dla siebie i innych. To się chwali i motywuje do dalszej pracy.