BIAŁA SZKOŁA KLAS III

8 stycznia z zapakowanymi walizkami uczniowie klas 3 wyruszyli w kierunku Żabnicy. Dla wielu uczniów był to pierwszy wyjazd bez towarzystwa ukochanych rodziców. Dziś jesteśmy przekonani, że uczestnicy wyjazdu poradzili sobie znakomicie, a dni spędzone na Białej Szkole były pełne radości, nowych wyzwań, wspólnych rozmów czy warsztatów.

Zakwaterowaliśmy się w Ośrodku Wypoczynkowym „Boracza. Pierwsze dwa dni dotyczyły aktywności na świeżym powietrzu, wspólnych grach i zabawach. W kolejnych dniach po instruktażu dotyczącym odpowiedniego zachowania się na stoku narciarskim, podzieliliśmy się na 2 grupy: rozpoczynających naukę oraz doskonalących swoje umiejętności. Jazda odbywała się na stoku położonego obok ośrodka wczasowego lub w pobliskiej okolicy. Po ciężkim wysiłku nie obyło się bez wspólnego ogniska, na którym dzieci zajadały się pysznymi kiełbaskami. Poza jazdą na nartach oraz podziwianiem przepięknych widoków mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach, na których uczniowie tworzyli kreatywne figurki ze słomy dla swoich najbliższych.

Czas wyjazdu był czasem bardzo intensywnym – każdego dnia na uczestników czekały nowe atrakcje. Nasi uczniowie przywieźli ze sobą przede wszystkim piękne wspomnienia. Są one widoczne na zdjęciach, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.