UCZNIOWIE KLASY IV W MEMORIALE

W sobotę, 3 października, już po raz piętnasty zwolennicy biegania spotkali się w Łące. Tego dnia na starcie biegu nie mogło zabraknąć uczniów klasy czwartej. Naszą klasę reprezentowało aż 15 osób, a byli to (w kolejności alfabetycznej): Ola Balcarek, Paweł Kaczmarczyk, Paweł Kuczmik, Łukasz Lasecki, Małgosia Ligenza, Aneta Majchrzak, Jakub Paszek, Mariusz Przybyłko, Bartosz i Dawid Puchałka,Weronika Skirtun, Marcin Staszek, Michał Tatoj, Kornelia Trojan i Ela Wacławczyk.

Bardzo dobre wyniki uzyskali: Michał Tatoj (IV miejsce) i Bartosz Puchałka (V miejsce). Niekwestionowanym zwycięzcą w swojej kategorii wiekowej był Marcin Staszek, który zostawił konkurencję daleko w tyle i zajął I miejsce. Gratulacje dla wszystkich uczestników!