DZIEŃ DZIECKA 2B

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się jeden z najsmaczniejszych konkursów, mianowicie ,, Konkurs na zdrową kanapkę i sałatkę”. Do konkursu zgłosiło się wielu chętnych. Liczba zgłoszeń przerosła oczekiwania organizatorów  – i dobrze.

Następnie dzieci mogły się sprawdzić w różnych konkurencjach sportowych i konkursie językowym Na koniec  został przeprowadzony TALENT SHOW, który także cieszył się sporym zainteresowaniem. Joasia, Konstancja oraz Karolina recytowały wiersze, Kasia śpiewała piosenkę, Lenka zagrała na organach, a Hania Psik opowiedziała o tworzonych przez siebie pracach plastycznych. Dzieciom, które odważyły się wziąć udział w konkursach gratulujemy. Wszystkim dzieciom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka.