„DZIAŁAMY TU I TERAZ”

W grudniu tego roku szkolnego w naszej szkole organizowana była akcja „Działamy tu i teraz”, która miała na celu wesprzeć najbardziej potrzebujące rodziny naszej szkoły i przedszkola w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Do tegorocznej akcji włączyli się rodzice, dzieci i pracownicy naszej placówki. Każdy z nich ofiarował różnego rodzaju podarunki w postaci żywności, słodyczy, prezentów jak również środków czystości.

Dzięki hojności darczyńców najbardziej potrzebujące rodziny otrzymały paczki, które składały się głównie z produktów spożywczych i chemii.

Organizatorzy akcji dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc ludziom w potrzebie.

Uczestnicy akcji po raz kolejny udowodnili, że nie są obojętni na los innych, wykazując dużą wrażliwość, zaangażowanie i przyczyniając się w ten sposób do poprawy trudnej sytuacji rodzin.IMG_20141217_084221