ZABAWY RUCHOWE – SPOTKANIE Z TRENEREM W GRUPIE „ZAJĄCZKI”

W ubiegłą środę nasza  sala wielofunkcyjna  zamieniła się w boisko sportowe, na którym głównymi zawodnikami były dzieci. A to wszystko za sprawą zajęć, zorganizowanych przez tatę Oli Łuszczek -Pana Sebastiana! Nie od dziś wiadomo, że gry i zabawy ruchowe to najbardziej lubiana przez dzieci w wieku przedszkolnym  forma aktywności ruchowej.

Takie zajęcia sprawiły więc przedszkolakom ogromną frajdę ! Pan Sebastian wraz  z kolegą przygotował wiele ciekawych konkurencji i przeszkód, które dzieciaki pokonały bez najmniejszych problemów 😉 Mieliśmy okazję przekonać się kto jest najszybszy i najzwinniejszy w naszej grupie. Tym razem to chłopcy byli górą 😉 Po tak intensywnym treningu dzieci zasłużyły na odpoczynek i słodki poczęstunek 😉 Dziękujemy Panu Sebastianowi za poświęcony czas i przybliżenie dzieciakom specyfiki zawodu trenera.

Opracowała: Klaudia Trójca-Tetłak