WYCIECZKA DO MILENKI I MICHAŁKA OLSZÓWKA

17 maja wybraliśmy się z wizytą do gospodarstwa rolnego naszych kolegów Michałka i Milenki. Największą atrakcją dla naszych podopiecznych była możliwość zobaczenia z bliska małych kóz, które przedszkolaki miały okazję nawet pogłaskać i nakarmiliśmy marchewkami i jabłkami. Na miejscu zobaczyliśmy także prosiaczka, krowę, koguta, indyka które okazały się bardzo ciekawymi zwierzętami. Z dala trzymaliśmy się od pieska, które był troszkę zaniepokojony wizytą nieznanych mu gości. Skorzystaliśmy z gościnności gospodarzy i pobuszowaliśmy na pełnym dziecięcych skarbów placu zabaw. Rodzice naszych kolegów przygotowali dla nas także niespodziankę – poczęstunek w ogrodzie – pyszne babeczki i szaszłyki owocowe. Dziękujemy Gospodarzom za niezwykle miłe i życzliwe przyjęcie oraz możliwość zobaczenia na żywo hodowanych zwierząt.