PIKNIK RODZINNY

W sobotę 27 maja odbył się Piknik Rodzinny. Teren wokół „Serca Wsi” stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, rodziców, dziadków i babć oraz innych przybyłych gości. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować. Atrakcjami pikniku  były: występy dzieci ze szkoły i przedszkola, pokazy straży pożarnej, ratownika medycznego, malowanie twarzy, stoisko z balonowymi zwierzątkami, jazda konna, dmuchany zamek, trampolina….. fanty i licytacje. W cukierence można było skosztować wspaniałych wypieków, które specjalnie na tę okazję przygotowały mamy. Nie zabrakło także przysmaków prosto z grilla – kiełbaski, a także pizzy, frytek i hot dogów.

Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę. Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie mile spędzić czas!

Dziękujemy również Pani Krysi- babci Mai i Emilki za bezinteresowną pomoc i uszycie ślicznych spódniczek i muszek dla grupy. Będą nam one służyły na długo!DZIĘKUJEMY!!!