MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POCZTY I ZNACZKA POCZTOWEGO

Na początku października w  grupie Zajączków obchodziliśmy  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POCZTY I ZNACZKA POCZTOWEGO .W tym dniu mieliśmy okazję gościć Panią z Urzędu Pocztowego w Łące, która opowiedziała nam wiele ciekawych rzeczy ! Przedszkolaki poznały zawód listonosza i jego obowiązki. Pani pokazała nam również jak należy poprawnie zaadresować list  i gdzie przykleić znaczek na kopercie. Uświadomiła, ze wszystkie potrzebne rzeczy konieczne do nadania listu kupimy na poczcie. Wspólnie oglądaliśmy różne koperty i  klasery.  Byliśmy zaskoczeni że znaczki mogą być tak różnorodne ! Na koniec każdy dostał naklejkę a przedszkolaki wręczyły na pamiątkę  Pani Natalii laurkę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy ponownie !

Opracowała: Klaudia Trójca-Tetłak