BOHATER TYGODNIA – Norbert Pieczka

Norbert jest bardzo lubiany przez rówieśników, opiekuje i troszczy się o inne dzieci. Lubi pomagać Paniom w przeróżnych czynnościach w przedszkolu. Jako bohater tygodnia przygotował z rodzicami folder ze zdjęciami, które jego ciocia specjalnie wydrukowała w drukarni. Norbert ma starszą siostrę Kasię, z którą  „założył firmę” produkującą przeróżne ozdoby, często przynosi nam je pokazać lub daje w prezencie. Norbert ma czarnego kota Maksia – pokazał nam jego zdjęcia, ułożył także o nim wierszyk. Przygotował dla nas informacje na temat życia kotów, opowiedział nam również o tym jak należy się nimi opiekować. Babcia Norberta upiekła przepyszne kruche ciasteczka, którymi Norbert nas poczęstował. Ulubionymi bajkami  naszego bohatera są Psi Patrol i Spiderman. Norbert pokazał nam swoje ulubione zabawki m.in. piłkę zmyłkę, która uciekała nam w różne strony. Dowiedzieliśmy się, że Norbert lubi grać na pianinku, przyniósł nam je nawet pokazać. Każdy z nas mógł też pod jego czujnym okiem samodzielnie spróbować na nim zagrać. Pokazał nam także prezent, który otrzymał od Mikołaja- śliczną choineczkę.W ciągu całego tygodnia Norbert przygotował dla nas mnóstwo kolorowanek i zadań.