BOHATER TYGODNIA-Marysia Ziebura

Marysia – nasza bohaterka przygotowała wspólnie z rodzicami album ze zdjęciami. Podczas oglądania go opowiedziała nam o sobie i swojej rodzinie. Mama Marysi jest ratownikiem medycznym, a tata górnikiem – odwiedzili nas oni w przedszkolu i opowiedzieli nam o swojej pracy. Brat Marysi Filip uwielbia grać w piłkę, a Marysia lubi tańczyć i uczęszcza na zajęcia z baletu. Bardzo lubi spotykać się ze swoimi kuzynkami oraz spędzać czas z dziadkami. Ulubioną bajką naszej koleżanki jest Kraina Lodu. Marysia przyniosła pokazać nam swoje ulubione zabawki – ślicznego konia, który sam chodził. Czytaliśmy także książkę i oglądaliśmy wspaniałe ilustracje, które każdy mógł dotknąć. Dowiedzieliśmy się także, że Marysia przyjaźni się z naszymi koleżankami Natalką, Mają i Emilką od dawna????o czym przekonaliśmy się oglądając ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa.