BOHATER TYGODNIA – MAJA GIMEL

Bohaterem ubiegłego tygodnia została Maja Gimel 😉 Przez cały tydzień dowiadywaliśmy o Naszej koleżance wielu nowych rzeczy! Oglądaliśmy albumy w których było wiele śmiesznych zdjęć Majki i jej rodzinki, czytaliśmy jej ulubione bajki a nawet jedliśmy pyszne babeczki, które Maja zrobiła razem z mamą dla wszystkich dzieci! Radości było co nie miara a na dodatek każdy dostał przepis na „super babeczkę” 😉 Dowiedzieliśmy się również, że Maja ma utalentowane babcie które szyją i haftują 😉 Mieliśmy nawet okazję zobaczyć kilka takich pięknych rzeczy na żywo.  Zresztą zobaczcie sami jak się wszystkim podobało!

Rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie! Dziękujemy również babci Krysi za uszycie przepięknego ubranka dla naszej przedszkolnej lalki!