BOHATER TYGODNIA – Agnieszka Wąchała

Agnieszka wspólnie z rodzicami przygotowała w domu folder ze zdjęciami. Dowiedzieliśmy się, że Aga ma starszego brata Darka, z którym lubi się bawić, chodzić na spacery, łapać bańki oraz jeździć na traktorku i motorku. Razem z bratem pomaga babci i dziadkowie w pracach na polu np. zbieraniu kapusty. W wolnym czasie bawi się także ze swoimi kuzynami Jasiem i Gabrysiem. Najbardziej lubią wspólne przejażdżki traktorem dziadka Ludwika. Bardzo lubi kwiaty bo ładnie pachną, a wiosną robi z mamą z nich wianki. Uwielbia przejażdżki na koniku u Pana Standardy. Bardzo lubi jeść rosołek, frytki, mięsko, parówki, galaretkę z biszkoptami i słodycze. Lubi  także pić kompociki swojej babci Zosi.  Jej ulubiona bajka to Kraina Lodu, a bohaterki to Elza i Anna. Aga przyniosła pokazać nam swoje ulubione zabawki i akcesoria takie jak opaski, naszyjniki, wachlarze – podobały się one nie tylko dziewczynką. Dzieci wspólnie układały puzzle o zwierzętach, a Aga pokazała im ilustracje w swoich ulubionych książkach. Wspólnie z mamą upiekła pyszne babeczki i przygotowała dla każdego dziecka upominek- pudełeczko z niespodzianką. Dzieci był zachwycone. Dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie i pomysłowość!