KRAINA BAJEK-BAL W GRUPIE ŻABEK

Znalezione obrazy dla zapytania: clipart bal karnawałowy bajkowe postacie

Karnawał to czas balów i tanecznych zabaw, którym towarzyszy muzyka.Znalezione obrazy dla zapytania: CLIPART bajki
Dzieci z naszej grupy również miały okazję wspólnie spotkać się się na balu, którego hasłem przewodnim była KRAINA BAJEK. Było to spotkanie z pięcioma bajkami. Bajki postanowiły zrobić dzieciom psikusa i się schować.Każda z nich przygotowała dla dzieci specjalne zadanie i jeżeli dzieci je wykonały, to bajki wracały do książki.Zadania dawały dzieciom wiele radości i okazji do tańca i zabawy. Zatem po każdym wykonanym zadaniu wybrane dziecko otrzymywało postać z bajki do umieszczenia w książce.

Dla przedszkolaków był to dzień szczególny. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, ogrodnicy,żabki policjantów, strażaków, Spider – mana i wiele innych postaci.
Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca i wykonując bajkowe zadania.Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.Dziękujemy rodzicom za WSPANIAŁE PRZEBRANIA i BALONY.