XVII MEMORIAŁ ALOJZEGO PŁAWECKIEGO

W sobotę 21 października 2017 roku odbył się już XVII Memoriał Alojzego Pławeckiego w biegach przełajowych.
W imprezie wzięło udział 188 zawodników, głównie ze szkół podstawowych oraz bardzo licznie wystartowały
przedszkolaki na dystansie 250m.


Zawody odbyły się dzięki sponsorom oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łące.
W ten sposób tak, jak w poprzednich latach uczczono pamięć Alojzego Pławeckiego, wieloletniego nauczyciela i dyrektora szkoły w Łące, człowieka którego pasją był sport.
Najlepsi zawodnicy otrzymali: medale, dyplomy oraz nagrody(do 5 miejsca). Szkoły podstawowe, które zdobyły najwięcej punktów otrzymały puchary.
Wyniki XVII Memoriału Alojzego Pławeckiego Łąka 2017
Dziewczęta rocznik 2009 – 2010
I miejsce          Gaża Hanna                SP Radostowice
II miejsce        Machnik Marta           SP9 Łąka
III miejsce       Sekta Weronika          SP Kobielice
IV miejsce       Pyclik Jagoda              SP9 Łąka
V miejsce         Folek Zofia                  SP9 Łąka
Chłopcy rocznik 2009-2010
I miejsce          Kumor Mateusz          SP6 Czarków
II miejsce         Słowik Hubert            SP6 Czarków
III miejsce       Pala Aleksander          SP9 Łąka
IV miejsce        Grygier Karol              SP15 Jankowice
V miejsce          Wyrobek Mikołaj       SP9 Łąka
Dziewczęta rocznik 2007-2008
I miejsce           Froehlich Martyna     SP6 Czarków
II miejsce          Głąbek Milena            SP7 Ćwiklice
III miejsce        Bąk Anna                      SP 15 Jankowice
IV miejsce         Wrona Zuzanna          SP9 Łąka
V miejsce           Pieczka Katarzyna      SP9 Łąka
Chłopcy rocznik 2007-2008
I miejsce            Sodzawiczny Robert    SP6 Czarków
II miejsce          Dudzik Krzysztof          SP9 Łąka
III miejsce        Gimel Bartosz                SP9 Łąka
IV miejsce         Czembor Michał           SP 15 Jankowice
V miejsce          Janosz Jakub                 SP 15 Jankowice
Dziewczęta rocznik 2005-2006
I miejsce            Munari Sabrina            SP Radostowice
II miejsce          Gaża Oliwia                   SP Radostowice
III miejsce        Wróbel Julia                  SP9 Łąka
IV miejsce        Hoinkis Marlena           SP Suszec
V miejsce         Szuster Magdalena       SP 10 Piasek
Chłopcy rocznik 2005-2006
I miejsce          Jacak Robert                  SP Suszec
II miejsce         Staszek Marcin             SP9 Łąka
III miejsce       Wyroba Andrzej           SP9 Łąka
IV miejsce       Przybyła Wojciech        SP 15 Jankowice
V miejsce         Tatoj Michał                  SP9 Łąka

Dziewczęta rocznik 2003-2004
I miejsce          Pala Zuzanna                 SP9 Łąka
II miejsce         Kokoszka Zofia             SP 18 Pszczyna
III miejsce        Głąbek Sabina              SP 7 Ćwiklice
Chłopcy rocznik 2003-2004
I miejsce           Lasecki Mateusz           SP9 Łąka
II miejsce         Kubica Piotr                   SP 15 Jankowice
III miejsce       Kania Krystian               SP 15 Jankowice
Kobiety – open
I miejsce           Indeka Sylwia
II miejsce         Puchałka Wiktoria
III miejsce       Ludziarczyk Aleksandra
Mężczyźni – open
I miejsce          Jatczak Łukasz
II miejsce         Gonska Łukasz
III miejsce       Gaża Krzysztof

Puchary za ogólną punktacje zdobyły szkoły:

I miejsce          SP 9 Łąka
II miejsce        SP 15 Jankowice
III miejsce      SP 6 Czarków

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I ZAPRASZAMY ZA ROK!

Wielkość czcionki
Kontrast