Wyniki XVI Memoriału

XVI MEMORIAŁ ALOJZEGO PŁAWECKIEGO ŁĄKA 2016runners

W sobotę 1 października 2016 roku przy pięknej słonecznej pogodzie odbył się już
XVI Memoriał Alojzego Pławeckiego w biegach przełajowych. W imprezie wzięło udział 195 zawodników, głównie ze szkół podstawowych oraz po raz pierwszy w tym roku bardzo licznie wystartowały przedszkolaki. Zawody odbyły się dzięki sponsorom oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Łące. W ten sposób tak ,  jak  w poprzednich latach  uczczono pamięć Alojzego Pławeckiego, wieloletniego nauczyciela i dyrektora szkoły w Łące, człowieka którego pasją był sport. Najlepsi zawodnicy  otrzymali : medale, dyplomy oraz nagrody(do 5 miejsca). Szkoły podstawowe, które zdobyły najwięcej punktów  otrzymały  puchary.

Wyniki XVI Memoriału Alojzego Pławeckiego Łąka 2016

         Dziewczęta rocznik 2009 – 2008

I miejsce       Jarmusiewicz Zofia              SP 15 Jankowice

II miejsce      Gaża Hanna                           SP Radostowice

III miejsce     Sikora Antonina                  SP 15 Jankowice

IV miejsce     Szczotka Martyna                SP 9 Łąka

V miejsce       Żur Michalina                       SP 9 Łąka

         Chłopcy rocznik 2009 – 2008

I miejsce       Dudzik Krzysztof                   SP 9 Łąka

II miejsce      Słowik Hubert                        SP 6 Czarków

III miejsce     Wyroba Adam                        SP 9 Łąka

IV miejsce     Drzyzga Kacper                      SP 9 Łąka

V miejsce      Grzechnik Maksymilian      SP 15 Jankowice

          Dziewczęta rocznik 2007-2006

I miejsce        Sołtys  Wiktoria                  SP 10 Piasek

II miejsce       Hoinkis Marlena                SP  Suszec

III miejsce     Grzyb  Zuzanna                   SP 9 Łąka

IV miejsce     Krosny Zofia                         SP 9 Łąka

V miejsce       Wróbel Julia                        SP 9 Łąka

         Chłopcy rocznik 2007-2006

I miejsce        Kania Damian                      SP 6 Czarków

II miejsce       Sodzawiczny Robert          SP 6 Czarków

III miejsce      Wyroba Andrzej                 SP 9 Łąka

IV miejsce      Kędzior Krzysztof              SP 9 Łąka

V miejsce        Kret Dawid                           SP 6 Czarków

        Dziewczęta rocznik 2005-2004

I miejsce          Pala Zuzanna                   SP 9 Łąka

II miejsce        Głąbek Sabina                  SP 7 Ćwiklice   

III miejsce      Biela Julia                         SP 10 Piasek

IV miejsce      Szłapa Daria                     SP 10 Piasek

V miejsce        Stryczek Karolina            SP 9 Łąka

Chłopcy rocznik 2005-2004

I miejsce         Jacak Robert                   SP Suszec

II miejsce        Szweda Kacper                SP 9  Łąka

III miejsce      Staszek Marcin                 SP 9 Łąka      

IV miejsce      Paszek Piotr                      SP 9 Łąka

V miejsce        Kania Krystian                SP 6 Czarków

          Dziewczętagimnazjum rocznik 2003-2001

I miejsce          Jonderko Paulina              

          Chłopcy – gimnazjum rocznik 2003-2001       

I miejsce          Jonderko Daniel

II miejsce         Żupa Sebastian

III miejsce        Paszek Marcin

          Kobiety – open

I miejsce           Kłóska  Karolina

II miejsce          Puchałka Wiktoria

III miejsce        Szweda Aneta

          Mężczyźni – open

I miejsce           Zieleźnik Adrian

II miejsce          Gaża Krzysztof

III miejsce        Grzyb Leszek

   Puchary  za ogólną punktację zdobyły szkoły:

I miejsce            SP   9  Łąka

II miejsce            SP 15  Jankowice

III miejsce          SP   6  Czarków

DZIĘKUJEMY  WSZYSTKIM  ZA  UDZIAŁ  I  ZAPRASZAMY  ZA  ROK !

Wielkość czcionki
Kontrast