WYCIECZKA KLAS DRUGICH DO LASU

17 października  klasy II   wybrały się na pieszą wycieczkę do lasu. Był piękny, słoneczny dzień. Przed wyjściem przypomnieliśmy sobie jak należy zachowywać się w lesie. Nasz długi spacer, odbyliśmy w towarzystwie Pana Pawła; dziadka naszego kolegi Stasia, który w bardzo ciekawy i interesujący sposób przekazał nam wiele ciekawostek z życia roślin i zwierząt.

Obserwowaliśmy przyrodę i zmiany zachodzące w lesie  jesienią. Wielką frajdę mieliśmy, kiedy każdy z nas mógł się wspiąć na ambonę widokową. Na polanie  zatrzymaliśmy się na odpoczynek i zjedliśmy ze smakiem i wielkim apetytem zabrane ze sobą kanapki. Na koniec mieliśmy konkurs, za udział w nim niektórzy z nas otrzymali nagrody. Wyjście do lasu było bardzo udane. Pogoda i humor nam dopisały, do szkoły wróciliśmy zadowoleni, uśmiechnięci. Ciszyliśmy się z niespodzianki przygotowanej przez mamę Stasia. Były to magnesy, linijki.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Pawłowi za przekazaną wiedzę, a mamie Stasia za prezenty i opiekę podczas spaceru. Klasy II z wychowawcami.