UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dnia 4-go września 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Łące odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018.
O godzinie 9.00 na salę wielofunkcyjną przybyli uczniowie klas IV – VII. Wszyscy mieli okazje obejrzeć krótką część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy 3a i 3c i ich wychowawczynie p. Annę Puchałkę i Elżbietę Tomczykiewicz. Następnie głos zabrała nowa Pani Dyrektor Barbara Jastrzębska, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych i przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nowych nauczycieli. Życzyła wielu sukcesów w nowym roku szkolnym i wyraziła nadzieję, że nasza szkoła będzie miejscem przyjaznym, w którym współpraca będzie układać się pomyślnie. Po wspólnej uroczystości uczniowie klas IV-VII udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.
O godzinie 10.00 salę wielofunkcyjną zapełnili uczniowie klas I-III oraz rodzice pierwszoklasistów, którzy rozpoczynali naukę w naszej szkole. Odbyła się część artystyczna, w której nie zabrakło też ciepłych słów skierowanych do nowych uczniów. Pani Dyrektor również powitała wszystkich zgromadzonych: dzieci, rodziców oraz grono pedagogiczne, życzyła wielu sukcesów w nauce w nowym roku szkolnym. Następnie wychowawczynie klasy pierwszych p. Ewa Pinocy i Barbara Masny wyczytywały pierwszaków, którym Pani Dyrektor wręczyła tradycyjną tytę. Nie brakowało emocji i wzruszeń. Były też pamiątkowe zdjęcia.
Niechaj jeszcze raz zabrzmią słowa piosenki:
„Wrzesień, wrzesień!
W naszej szkole
klasy pełne słońca, pełne dzieci.
Bo wakacje już dobiegły końca.”

Z okazji pierwszego dzwonka wszystkim naszym uczniom życzymy oczywiście jak najlepszych ocen w nowym roku szkolnym, ale przede wszystkim wiele radości z nauki i odkrywania swoich pasji oraz talentów.

Wielkość czcionki
Kontrast