SZKOLNY KONKURS ZDROWA SAŁATKA I KANAPKA

1 czerwca 2016 roku w ramach Programu „Szkoła Promująca Zdrowie” organizowany był w Zespole Szkolno-Przedszkolnym konkurs „Zdrowa sałatka i kanapka”. Witaminowe posiłki przygotowywali uczniowie klas I-IV. Wszyscy uczestnicy wykazali duże zaangażowanie w pracy i sporządzili bardzo wykwintne sałatki i kanapki.

Jury oceniało przygotowane potrawy biorąc po uwagę:

Łatwość przygotowania, sposób używania narzędzi i przyborów kuchennych, zawartość składników odżywczych sałatce i kanapce, wielokolorowość zastosowanych składników, walory smakowe, estetyka podania.

Po degustacji serwowanych sałatek i kanapek jury wyłoniło zwycięzców.

W konkursie sałatkowym – I miejsce ex aequo zdobyli Dawid Żmij i Krzysztof Dudzik oraz Filip Ziebura i Zuzanna Grzyb, II – Tatiana Sojka i Nadia Soczomska, III – Zuzanna Wrona i Zuzanna Orszulik, wyróżnienia – Julia Krosny i Aleksandra Komraus, Karolina Wala i Emilia Szlakowicz, Aneta Majchrzak i Małgorzata Ligenza, Olga Śmieja i Weronika Skirtun.

W konkursie kanapkowym zaś I miejsce zajęły – Emilia Pustelnik i Aleksandra Białas, II miejsce – Jagoda Pyclik i Magdalena Barcik i III miejsce – Milena Grajcarek i Julia Waleczek, wyróżnienie przyznano Martynce Szczotce i Aleksandrze Szklanny.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za liczny udział i liczymy na Waszą obecność za rok!!!

Wielkość czcionki
Kontrast