POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

W piątek, 10 marca w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego. Była to już piąta edycja konkursu skierowanego do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych. Zainteresowanie konkursem było duże, wzięło w nim udział trzynaście szkół powiatu pszczyńskiego.

W tym roku tematem było Żywienie oraz Zakupy i usługi. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali Ola Balcarek i Karol Kołeczko z klasy piątej.

Zwyciężczynią konkursu została uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach- Zdroju Miriam Raczek.  Drugie miejsce zajął Mikołaj Peszka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie, a trzecie- Oliwia Skaźnik z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kryrach. Pogratulować należy jednak wszystkim uczestnikom konkursu, którzy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami z zakresu języka angielskiego.

Organizatorzy składają ogromne podziękowania sponsorom konkursu- Radzie Rodziców działającej przy ZSP w Łące oraz wydawnictwu Oxford University Press, którzy ufundowali nagrody rzeczowe dla laureatów oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników konkursu. Dziękujemy również nauczycielom za przygotowanie swoich uczniów do rywalizacji oraz za liczne przybycie. Do zobaczenia za rok.

Anna Adam, Karina Pistelok

Wielkość czcionki
Kontrast