Organizacja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łące.

Między 17 a 21 października 2016 r jak co roku organizowaliśmy Ogólnopolski Tydzień Kariery. W tym roku inicjatywa ta odbywała się pod hasłem „Bądź autorem swojej kariery”.

Uczniowie mogli w trakcie zajęć rozmawiać o swoich planach na przyszłość, zawodach, możliwych ścieżkach edukacyjnych, oglądali filmy przedstawiające wybrane zawody. Dla chętnych przygotowaliśmy również konkursy plastyczne: ” Kim będę w przyszłości”, „Każdy gdzieś pracuje” oraz literacki „Jak chciałbym zaplanować swoją karierę?”. Prace plastyczne wzięły udział w konkursie organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Pszczynie pt. „Mój wymarzony zawód”. Miło nam poinformować, że nasza uczennica Amelia Drzyzga otrzymała w nim I miejsce.

W dniu 25 października w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie odbyła się konferencja podsumowująca Ogólnopolski Tydzień Kariery – „ Bądź autorem swojej kariery”, który w powiecie pszczyńskim odbywał się w ramach działalności Powiatowej Synergii Rozwoju Zawodowego.  W jej trakcie Pan Dyrektor Grzegorz Świerkot otrzymał podziękowania za udział Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące w organizowanej inicjatywie a Amelka otrzymała dyplom i nagrody.

thumb_otk_201628dyplom-otkhpim2636hpim2633hpim2608hpim2617hpim2611hpim2625hpim2614hpim2621hpim2628hpim2638

Wielkość czcionki
Kontrast