Kolejne sukcesy.

Gminny i Powiatowy

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W czwartek 13 kwietnia 2023 r. nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Turnieju BRD. W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej rywalizowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali:
Drużyna młodsza: Anna Przybyła, Kornelia Szklanny, Łukasz Kieczka, Aleksander Zacharzewski
Drużyna starsza: Eryk Bartecki, Mateusz Daroszewski, Adam Wyroba

Wszyscy startujący musieli wykazać się wiedzą z zakresu prawa ruchu drogowego, umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz doskonałą precyzją w jeździe na rowerze po torze przeszkód. Obie nasze drużyny zajęły II miejsce i zakwalifikowały się do etapu powiatowego a dodatkowo Eryk Bartecki zajął indywidualnie III miejsce.
We wtorek, 18 kwietnia odbyły się powiatowe eliminacje do XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W drużynie młodszej skład pozostał bez zmian ale w związku z chorobą w drużynie starszej pojawił się Kacper Białoń. Ostatecznie nasi uczniowie znów znaleźli się na podium zajmując w obu kategoriach III miejsce. Zdobywcy miejsc I-III otrzymali puchary, dyplomy i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Pszczynie. Dodatkowo Mateusz Daroszewski indywidualnie zdobył II miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za wspaniałą rywalizację.