DZIEŃ DZIECKA W KL. 2A

W tym roku podczas obchodów Dnia Dziecka było smacznie, sportowo i bardzo wesoło. Najpierw uczniowie naszej klasy licznie wzięli udział w konkursie sałatkowym. Na stołach królowały kolorowe i pachnące sałatki ze świeżych owoców.

MAMY WYNIKI KONKURSU!!!!!

Z naszej klasy chłopaki Krzysiu Dudzik i Dawid Żmij oraz Filip Ziebura i Zuzia Grzyb z IIIB zdobyli I miejsce, zaś Tania Sojka i Nadia Soczomska miejsce II. GRATULUJEMY:)

W tym samym czasie pozostali uczniowie pokonywali na sportowo tor przeszkód oraz brali udział w konkursie z języka angielskiego. Kiedy owe zajęcia dobiegły końca zaczęła się jeszcze jedna długo oczekiwana atrakcja, mianowicie szkolny „MAM TALENT”. W naszej szkole wiele dzieci ma się czym pochwalić. Uczniowie klasy II A również licznie się zaprezentowali: Nadia Soczomska i Michał Ziebura zaprezentowali się śpiewająco, Milenka Frej tańczyła, Milenka Paszek, Antosia Jonderko, Michasia Kloc, Hania Pokorny grali na keyboardzie. Miło było patrzeć i podziwiać naszych młodych artystów, cieszymy się, że w naszej szkole mamy tak wielu utalentowanych uczniów.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta składam najserdeczniejsze życzenia

Wielkość czcionki
Kontrast