ALE TO JUŻ BYŁO … (czyli wycieczki klas czwartych)

Rok szkolny dobiega końca, zatem pora na krótkie podsumowanie wyjazdów, w których wzięli udział uczniowie klas czwartych, a było ich niemało:)

Pierwsza wycieczka odbyła się we wrześniu. Wybraliśmy się do Krakowa, gdzie zwiedziliśmy Stare Miasto, Bazylikę Mariacką i wzięliśmy udział w pokazie produkcji i warsztatach karmelarskich w najmniejszej na świecie manufakturze cukierków-Manufakturze Słodyczy Ciuciu. Zaopatrzeni w Certyfikaty Młodego Karmelarza i słodycze udaliśmy się do Kopalni Soli w Wieliczce.

W październiku mieliśmy okazję wyjazdu do kina i kręgielnię, gdzie aktywnie spędziliśmy czas.

Prezentem gwiazdkowym był grudniowy wyjazd do Parku Trampolin w Bielsku Białej. Mieliśmy też okazję obejrzeć przedstawienie o tematyce świątecznej pt. „Mr Scrooge” w Teatrze Lalek Banialuka.

Na kolejny wyjazd do kina nie czekaliśmy długo. W lutym wybraliśmy się do Multikina na film pt. ” Skarb Mikołajka”.

Kolejna całodniowa wycieczka odbyła się w maju. Tym razem udaliśmy się do Wisły, gdzie zwiedziliśmy Muzeum Małysza. W Istebnej, która była kolejnym punktem naszej wycieczki odwiedziliśmy Chatę Kawuloka i Trójstyk Trzech Granic. Następnie udaliśmy się do Centrum Koronki Koniakowskiej. Na koniec miło spędziliśmy czas w Parku Wodnym Olza.

 

Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne wyjazdy:)