SAMOGŁOSKI Z PSZCZÓŁKAMI I MOTYLKAMI

W Pszczółkach i Motylkach uczymy się czytać metodą symultaniczno- sekwencyjną Jagody Cieszyńskiej (zwaną metodą sylabową). Zaczęliśmy od samogłosek. W każdy piątek, dzieci otrzymują kartę pracy w celu utrwalenia literki. A w poniedziałek robimy wystawkę:) Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do zabawy, serdecznie zapraszamy:)

Czytaj dalejSAMOGŁOSKI Z PSZCZÓŁKAMI I MOTYLKAMI

Konkurs wielkanocny

W związku ze Świętami Wielkiej Nocy odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Wzięły w nim udział zarówno dzieci przedszkolne, jak i wczesnoszkolne. Z pomocą Rodziców wykonały przepiękne prace – wianki, stroiki, ozdabiały jajka czy też nawet jedna osoba wykonała pusty grób itp. W najbliższym czasie będzie rozstrzygnięcie konkursu:)

Czytaj dalejKonkurs wielkanocny

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W ŻABKACH

„Bajka wędruje po świecie,
Dzisiaj do nas zawitała.
Drogie dzieci dobrze wiecie,
Że was bajka pokochała.”

5 listopada obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu w grupie „Żabek” pojawiły się pięknie wystrojone królewny, wróżki, czarownice i różne bajkowe zwierzęta i postaci. Było mnóstwo zagadek, konkursów, skojarzeń oraz tańców w rytm znanych melodii z bajek.

Przekaż 1% podatku na szkołę Twojego dziecka!

Przekaż 1% podatku na szkołę Twojego dziecka!

To zaprocentuje! Wspólnie rozwijajmy pasje naszych dzieci!

Sam zdecyduj, na co konkretnie mają być przeznaczone pieniądze z Twojego podatku.

 Dopilnujemy, aby zostały wydane właściwie.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łące za pośrednictwem Organizacji Pożytku Publicznego NOBEL SPORT. W odpowiedniej rubryce PIT-u prosimy oznaczyć wpłatę na KRS 0000180789 z dopiskiem ZSP Łąka.

Wielkość czcionki
Kontrast