UCZNIOWIE KLASY IV PODCZAS EDJ

Dzień 30 września upłynął w szkole pod hasłem dobrej zabawy w ramach Europejskiego Dnia Języków. Uczniowie klasy IV, podobnie jak koleżanki i koledzy z pozostałych klas, przygotowali plakat na temat Włoch, a także wzięli udział w quizie i konkursie plastycznym. W konkursie nasza klasę reprezentowali:Aleksandra Balcarek, Karol Duda, Maciek Wamposzek i Łukasz Lasecki.

Gratulacje dla Oli za zajęcie II miejsca!

 

 

POKAZ UNIKIDS

W środę 16 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pokazie zaprezentowanym przez Panie z Uniwersytetu Dziecięcego. Pokaz choć krótki przysporzył nam wiele wrażeń: była mgła wytworzona z suchego lodu, różowy płyn, który nagle stał się przeźroczysty i lawa płynąca z menzurki. To krótkie spotkanie było tylko namiastką warsztatów, które odbędą się w październiku.

Już nie możemy się doczekać.

Czytaj dalejPOKAZ UNIKIDS

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/ 2016

1 września 2015 roku Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łące uroczyście powitał nowy rok szkolny 2015/2016. Obchody tradycyjnie rozpoczęły się mszą odprawioną w kościele parafialnym pod wezwaniem  św. Mikołaja. Po nabożeństwie w sali wielofunkcyjnej odbyła się uroczysta akademia. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Grzegorz Świerkot, który powitał wszystkich przybyłych. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy IIIB wraz z wychowawczynią Elżbietą Kloc.

Czytaj dalejROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/ 2016

Wielkość czcionki
Kontrast