Olimpiada Przedszkolaka

Kochane Dzieci!

To właśnie dziś miała odbyć się nasza Olimpiada Przedszkolaków. Bardzo długo się do niej przygotowywaliśmy dlatego, by wykorzystać Waszą świetną formę… mamy dla Was propozycję! 🙂

Proponujemy Wam Olimpiadę w Waszym domu lub ogrodzie! co Wy na to? 🙂 🙂 🙂

Na początek przypomnijmy sobie nasz „HYMN PRZEDSZKOLAKA”, czy jeszcze go pamiętacie? 🙂

Poniżej kilka piosenek połączonych z ćwiczeniami gimnastycznymi – może Wasi bliscy będą chcieli dołączyć do zabawy? 🙂 Pamiętajcie o odpowiednim stroju, piciu wody i motywujących okrzykach:

• Olimpiada – fajna sprawa! są ćwiczenia jest zabawa, lecz pamiętaj drogi kolego… walcząc o swoje, szanuj drugiego!
  • Dzieci z Łąki wygrywają! zawsze wszystko z siebie dają! Cały tydzień, aż do piątku grzecznie ćwiczą… bez wyjątku!

Chętnie zobaczymy fotorelację z Waszych „domowych olimpiad” oraz prace plastyczne przedstawiające motywujące okrzyki 🙂

Bawcie się dobrze Przedszkolaki!