ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Drodzy Rodzice!

Bardzo proszę, aby dzieci uczęszczające na zajęcia logopedyczne miały zeszyty formatu A4. Proszę o wklejanie,  uzupełnianie zadań, a przede wszystkim wykonywanie gimnastyki buzi i języka. Zeszyty logopedyczne,  proszę przynosić w dniu zajęć, abym mogła nagrodzić całotygodniową pracę dziecka, skorygować ćwiczenia i kontaktować się z Państwem.

Bardzo proszę również o kontakt Rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia, abym mogła z każdym z Państwa porozmawiać na temat przeprowadzonej przeze mnie diagnozy logopedycznej i dowiedzieć się więcej na temat rozwoju Waszego dziecka.

Zachęcam także, w miarę możliwości, do uczestnictwa w zajęciach logopedycznych. Z całą pewnością ma to ogromny wpływ na postępy logopedyczne Waszego dziecka.

Godziny pracy

Poza gabinetem logopedycznym, można mnie również znaleźć w grupie „MOTYLKI”. Najłatwiejszy kontakt ze mną:) po godzinie 15:30 w poniedziałki i czwartki.

Pozdrawiam, Monika Załucka