WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „ŚWIĄTECZNA KARTKA”

Dnia 22 grudnia został rozstrzygnięty konkurs pt. „ Kartka świąteczna” zorganizowany przez nasze przedszkole. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami bożonarodzeniowymi. Zadaniem uczestników było wykonanie oryginalnej karty świątecznej. Przygotowane kartki mają szczególną wartość, gdyż każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Świadczył o tym sam fakt, że bardzo trudno było wyłonić te najpiękniejsze.

W konkursie uczestniczyło 21 dzieci. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz  nagrody książkowe. Kartki przesłane zostały wraz z życzeniami świątecznymi do instytucji i placówek współpracujących z naszą szkołą i przedszkolem.

Serdeczne podziękowania dla dzieci i ich rodziców za udział w konkursie i kreatywność.

I MIEJSCE Hania Gruszczyk

II MIEJSCE Ania Janczyk

III MIEJSCE Szymon Zacharzewski

WYRÓŻNIENIA

Ola Wloch, Michasia Lasek, Zuzia Szklanny, Lena Żemła, Jagoda Załucka

UCZESTNICY

Stasiu Czerwieński, Franek Zakrajewski, Antosia Pławecka, Jasiu Gruszczyk, Martynka Przybyła, Ania Madej, Emilka Gimel, Marysia Machnik, Zosia Lasek, Maja Gimel, Agnieszka Wąchała, Norbert Pieczka, Kuba Początek.

GRATULUJEMY!!!