WYNIKI KONKURSU

W  listopadzie w związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Pluszowego Misia został ogłoszony konkurs plastyczny „Mój Pluszowy miś” .W konkursie tym wzięło udział aż 33 przedszkolaków, takiej liczby uczestników nie pamiętamy od lat. Oddane prace zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym obok biblioteki. Wszystkie były starannie wykonane z niezwykłą pomysłowością i dokładnością. W pomoc w ich przygotowanie i zaprojektowanie w dużej mierze przyczynili się rodzice za co im serdecznie dziękujemy. Przed komisją stanęło nie lada wyzwanie, aby spośród najlepszych wybrać te naj…naj…lepsze. Postanowiono przydzielić następujące miejsca:

Dwa I-sze miejsca:  Anna Przybyła- gr.0B. Motylki

Lena Żemła- gr. 4- latki. Biedronki

II miejsce: Oliwier Piłatyk- gr.0A. Pszczółki

III miejsce: Mateusz Nowrotek- gr. 3- latki.  Zajączki

Wyróżnienie: Wiktoria Babicka- gr.0B.Motylki

Serdecznie gratulujemy naszym kolegom i koleżankom, życzymy dalszych sukcesów i chęci do udziału w następnych konkursach.