WYNIKI CAŁOROCZNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Dnia 05 października 2016 r. nastąpiło  długo oczekiwane rozstrzygnięcie całorocznego konkursu plastycznego. Konkurs polegał na wykonaniu 10 prac plastycznych na podany w danym miesiącu temat. W konkursie udział wzięło 31 przedszkolaków, jednak wszystkich 10 prac oddało jedynie 14 dzieci. Jury  miało niełatwe zadanie. Komisja brała pod uwagę pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy oraz przede wszystkim samodzielność wykonania pracy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Zwycięskie prace będzie można podziwiać  w galerii na korytarzu szkolnym obok biblioteki. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość a przede wszystkim wytrwałość. Jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnym całorocznym konkursie plastycznym o tematyce zdrowotnej. Szczegóły wkrótce:))

Prace ocenione zostały w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze 3-4 latki i dzieci starsze 5-6 latki

KATEGORIA: DZIECI MŁODSZE 3-4 LATKI

I MIEJSCE Marysia Machnik