WIGILIJKA W PRZEDSZKOLU

Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka, nim rozbrzmiewać będą dźwięki kolęd i zasiądziemy z rodziną, bliskimi do wigilijnego stołu. 22 grudnia w przedszkolu, poczuliśmy magię świąt w naszych przedszkolnych rodzinach: Zajączków, Żabek, Biedronek, Motylków i Pszczółek. Wspólnie zasiedliśmy do uroczyście udekorowanych stołów, łamiąc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy i piosenki o choince, która uśmiechała się do nas migocząc kolorowymi światełkami i wreszcie te  smakołyki,  za które dziękujemy mamom, a może i tatom, kto wie?.  Atmosfera była podniosła, dzieci bardzo przeżywały ten szczególny dzień w przedszkolu.

Już niedługo Boże Narodzenie, to święto nastraja nas radośnie, ale czasami też refleksyjnie, skupimy się na takich wartościach jak rodzina, przyjaźń, zdrowie. Doceńmy każdą chwilę spędzoną z dziećmi, rodzicami i krewnymi.

Najserdeczniejsze Życzenia

pogodnych i wesołych