WIGILIJKA W GRUPIE PSZCZÓŁEK

20 grudnia nasza grupa, jak wszystkie oddziały przedszkolne, miała swoją Wigilijkę.

W tym dniu dzieci przyszły odświętnie ubrane i przy uroczyście przygotowanych stołach ,celebrowały nadchodzące Boże Narodzenie. Składały sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, śpiewały kolędy i częstowały pierniczkami, które wcześniej upiekły w przedszkolu z pomocą mam: Lenki, Milenki i Martynki ,oraz innymi smakołykami przyniesionymi z domu. Gościem specjalnym  Wigilijki był pan Janek, który grając na gitarze śpiewał z dziećmi kolędy, opowiadał o tradycji kolędowania, pokazał ciekawe zdjęcia. Kulminacją tego wspaniałego wydarzenia, były odwiedziny kolędników, czyli dzieci z grupy Motylków. Pan Janek zainicjował wspaniałe zabawy i wspólne kolędowanie.

Dziękujemy panu Jankowi za oprawę muzyczną, paniom : Góreckiej, Starzyczny i Przybyła za pomoc w przygotowaniu pierniczków, panom Grygierczykowi i Bam za piękne stajenki, oraz pozostałym rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu Wigilijki.