NADANIE NAZW GRUPOM PRZEDSZKOLNYM

Dnia 2 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość nadania nazw grupom przedszkolnym. W tym długo wyczekiwanym dniu każda grupa wystąpiła w pięknych kolorowych strojach i opaskach na głowie. Następnie zaprezentowany został repertuar związany tematycznie z przyszłą nazwą grupy, a przedszkolaki pokazały tym samym swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Każda grupa zaprosiła również kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy ruchowej dzięki czemu dzieci miały okazję lepiej się poznać  i zintegrować. Po prezentacji części artystycznej każdej grupie nadano nazwę: 3-latkom „ZAJĄCZKI”, 3- 4-latkom „ŻABKI”, 4- latkom „BIEDRONKI”, 5-latkom „MOTYLKI” i „PSZCZÓŁKI”.   „Przyjaciele Zielonej Łąki” – to przewodnia nazwa wszystkich   grup   przedszkolnych.  Dzień ten mile zapisał się w pamięci zarówno przedszkolaków jak i pracowników przedszkola.

Magdalena Kozarowska