ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W ZAJĄCZKACH

Pluszowy miś to z pewnością najbardziej przytulaśna zabawka, która jest z dzieckiem podczas zasypiania, jest towarzyszem słodkich snów, pociesza kiedy jest smutno. Jest wiele powodów, by dzieci na całym świecie obchodziły „Dzień Pluszowego Misia” dlatego też w naszym przedszkolu od wielu lat obchodzimy ten sympatyczny, ciepły jak misiowe futerko dzień.

Obchodząc to święto, dzieci zabrały do przedszkola swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły przedszkolakom podczas zabaw, tańców przytulańców, aż do poobiedniej drzemki. Najciekawszym punktem dnia była wizyta w bibliotece, gdzie pani Kasia opowiedziała dzieciom historię tego święta, przedstawiła misiowe postacie z bajek, a na zakończenie dzieci obejrzały na dużym ekranie bajkę „Masza i niedźwiedź”.