ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W MOTYLKACH

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. 18 lutego w grupie przedszkolnej Motylków obchodzono Dzień Babci i Dziadka.

Na wstępie wychowawczynie przywitały wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie złożyły życzenia. W pięknie udekorowanej sali przedszkolaki z grupy Motylków przedstawiły program artystyczny. Było to wzruszające przedstawienie związane ze wspomnieniami lat młodości naszych dziadków, a na koniec dzieci złożyły im piękne życzenia. Nie obyło się bez muzycznej oprawy, której towarzyszyły przeboje lat młodości naszych dziadków oraz symboliczne „Sto lat”. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami – mydełkami oraz laurkami przygotowanymi własnoręcznie. W przyjęciu pomogli rodzice, którzy zaoferowali pomoc w obsłudze oraz przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i tańce, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich opiekę i pomoc w wychowaniu.