ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z RODZICAMI W MOTYLKACH

Boże Narodzenie to czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował również w grupie Motylków – 12 grudnia. Tego dnia odbyło się świąteczne spotkanie z dziećmi i rodzicami w naszym przedszkolu. Bożonarodzeniowy klimat dopełniała choinka oraz odświętnie nakryte stoły z ciasteczkami upieczonymi przez dzieci i poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Podniosłym momentem spotkania były oczywiście życzenia oraz piosenka zaśpiewana przez dzieci specjalnie z podziękowaniami dla rodziców.

Dodatkowo spotkanie zostało wzbogacone o warsztaty tworzenia świątecznej kartki. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały przepiękne kartki, które potem mogły wysłać do swoich najbliższych z okazji Świąt.

Na zakończenie każde dziecko wręczyło rodzicom bombkę – reniferka własnoręcznie przygotowane, na których zapisane były jego przemyślenia na temat Świąt.

Świąteczne zebranie w naszej grupie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i czynny udział w spotkaniu oraz wszelką pomoc, zaangażowanie włożone w organizację tego ważnego wydarzenia.

Wielkość czcionki
Kontrast