SUKCESY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSIE RECYTATORSKIM W JANKOWICACH

III miejsce – nasze Pszczółki 🙂

18.04.2018 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski, który przebiegał pod hasłem  „Zwierzęta w poezji dla dzieci”. Nasze Przedszkolaki miały okazję w nim wystąpić i popisać się swoimi recytatorskimi zdolnościami, zdobywając przy tym wysokie oceny.

I miejsce zajęła Marysia Machnik, która zaprezentowała wiersz Jana Brzechwy „Wrona i ser”, a III miejsce zdobył zespół z grupy „Pszczółek” w składzie: Ada Psik, Julia Goleń, Rozalka Wrona, Zuzia Szklanny, Zosia Dudzik, Adam Smolarz i Dawid Wojtala – który przedstawił wierszyki o zwierzętach tego samego autora.

Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje i ogromne podekscytowanie.

Nasi zwycięscy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz gromkie brawa.

Bardzo dziękujemy przybyłym na miejsce Rodzicom oraz Dziadkom za wszelką pomoc i wsparcie naszych milusińskich swoją obecnością.

Naszym zwycięzcom gratulujemy i życzymy wszystkim dzieciom motywacji do brania udziału w takich konkursach.