SPOTKANIE W BIBLIOTECE 0B MOTYLKI

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, w poniedziałek 28 listopada wybraliśmy się do biblioteki. Pani bibliotekarka zaprezentowała nam książki, które można znaleźć na naszych bibliotecznych półkach, a w których bohaterem jest Miś.  Dzieci miały możliwość przekonania się, że misie to nie tylko pluszaki, ale również bohaterowie wielu wierszyków, książek czy filmów. Nie zabrakło głośnego czytania fragmentów książki  „Troskliwe misie”, ponieważ rozbudzanie zainteresowań czytelniczych stanowi podstawowy cel spotkań dzieci z książką. Dzieci oglądały na komputerze bajkę pt. „ Spotkanie Maszy z niedźwiedziem”. Dowiedziały się również, o kolejnych etapach wprowadzenia nowej książki do księgozbioru biblioteki ( nadanie numeru, przybicie pieczątki założenie karty).

Dziękujemy serdecznie pani Alinie za poświęcony czas i pełne radości spotkanie.