REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA – listy

Szanowni Państwo!

Tutaj listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola w Łące:

lista_zakwalifikowanych

lista_niezakwalifikowanych

Rodzice dzieci zakwalifikowanych mają obowiązek potwierdzenia woli faktycznego przyjęcia do przedszkola, do którego w procesie rekrutacji zostało zakwalifikowane dziecko; termin potwierdzania: od 15 kwietnia godz. 13.00 do 21 kwietnia godz.15.00

Z uwagi na zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 potwierdzanie woli przyjęcia odbywać się będzie wyłącznie elektronicznie, za pośrednictwem systemu NABO.

W celu potwierdzenia woli, proszę o wybór opcji „Potwierdzam wolę przyjęcia dziecka do przedszkola”.
W przypadku problemów technicznych proszę o kontakt telefoniczny  tel.32 210 50 26.

Uwaga!

Brak potwierdzenia, w wyznaczonym terminie, woli przyjęcia do przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane dziecko oznacza rezygnację z miejsca.

Od 15 do 18 czerwca możliwość wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej, o ile w przedszkolu pozostaną wolne miejsca.