PSZCZÓŁKI I MOTYLKI- LISTOPAD

„W pobliskim kinie w jedej z sal,
statek kosmiczny ruszył w dal,
w drugiej sali, niedaleko,
mamut w hokeja grał nad rzeką…”

Listopad to miesiąc zadumy, dorośli częściej myślą o przemijającym czasie, natomiast dzieci trapi myśl: co tu robić, gdy na dworze plucha, ciemno, mokro i zimno? Właśnie w przedszkolu znaleźliśmy wiele ciekawych pomysłów na  rozwiązanie tego problemu! Poprzez realizację tematów dotyczących teatru, kina, książek i gier planszowych dzieci znalazły dla siebie wiele inspiracji do wspólnej zabawy i ciekawego spędzania czasu, gdy pogoda nas nie rozpieszcza. Każdy w bibliotece znalazł fascynującą książkę dla siebie. W tym miesiącu zapoznaliśmy się bliżej z nowymi literami, a także cyfrą 3. Był to również bardzo muzykalny czas, ponieważ graliśmy na instrumentach, a nawet stworzyliśmy własne. Masaże również świetnie się sprawdzają. My wykonaliśmy własne woreczki sensoryczne, które sprawiły nam dużo śmiechu podczas gimnastyki.Wiec śmiało możemy powiedzieć: My nie wiemy co to nuda!