PRZEDSTAWIENIE PT. „KAROLCIA”

23 maja wszystkie przedszkolaki pojechały autobusami do Pszczyńskiego Centrum Kultury na przedstawienie pt. „Karolcia”. Zajączki, Żabki, Biedronki, Motylki i Pszczółki z zainteresowaniem śledziły przygody rezolutnej dziewczynki, która podczas przeprowadzki znalazła mały, niebieski koralik. Razem z Karolcią i jej kolegą Piotrkiem odkryły, że potrafi spełniać życzenia. Wspólnie podróżowali wyjątkową taksówką Gracikiem, ratowały plac zabaw od zagłady i chroniły magiczny koralik przed czarownicą Filomeną. Przedszkolaki podczas przedstawienia nauczyły się, że warto  pomagać. Również dawanie jest czymś niezwykłym. Przypomniały sobie także zasady bezpieczeństwa. Teraz przechodząc przez ulicę przedszkolaki recytują:

Popatrz w lewo, popatrz  w prawo

Nic nie jedzie?

Ruszaj żwawo!

A po przedstawieniu… wyruszyliśmy na lody.

To był niezwykły dzień:)