POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS… W GRUPIE ZAJĄCZKÓW

W czwartek (11.01.2018) dobiegła końca moja przygoda z grupą Zajączków. Niesamowite, jak te cztery i pół miesiąca szybko minęły. Cieszę się, że mogłam spędzić ten czas ze wspaniałymi dziećmi, z ich rodzicami (współpraca układała się bardzo pomyślnie), z moimi współpracownikami: Panią Basią (od której się uczyłam każdego dnia), Paniami z pomocy, które były przy mnie w każdej potrzebie i mnie wspierały.

Chciałabym w tym momencie podziękować Pani Basi, Paniom z pomocy, Rodzicom, a szczególnie moim małym Dzieciaczkom za dobre serce i słowa, pomocne ręce, uśmiechy, życzliwość oraz piękne pożegnanie (dziękuję za życzenia, dobre słowa, gesty, laurki, kwiaty i podarunki). Nigdy nie zapomnę tych wszystkich dni, które wspólnie przeżyliśmy.

Wzruszona Waszą życzliwością – Dominika Machnik

P.S. Była zabawa, nauka oraz mnóstwo wspaniałych chwil, ale też momentów rozczulenia, szczególnie we wrześniu. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy. A poniżej w galerii zapraszam do pooglądania zdjęć z naszego pożegnania oraz spontanicznych fotek robionych podczas różnych zajęć.