PIKNIK RODZINNY

11 czerwca 2016  Rada Rodziców oraz pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące po raz kolejny  zorganizowali  Piknik Rodzinny. Impreza  ta, weszła  na stałe  w kalendarz uroczystości przedszkola i stanowi podsumowanie całorocznej współpracy Rady Rodziców z Radą Pedagogiczną. Piknik stał się  doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rywalizacji sportowej i spotkań towarzyskich dla całej społeczności łąckiej. Dołożono wielu starań, aby był to dzień wyjątkowy i aby nie zabrakło  atrakcji dla najmłodszych i towarzyszących im rodziców!

Piknik rozpoczęto o godz. 14.00 scenicznymi występami wokalno-tanecznymi przedszkolaków (Zajączków, Żabek, Biedronek, Motylków i Pszczółek) po których wystąpili starsi uczniowie z programami artystycznymi przygotowanymi w ramach zajęć realizowanych z Budżetu Obywatelskiego. Można było podziwiać starannie przygotowane układy choreograficzne oraz popisy aktorskie, które ujawniły prawdziwe, ogromne talenty dzieci. Oprócz nich na scenie pojawił się także magik, którego pokaz bardzo zainteresował licznie zgromadzoną najmłodszą (i nie tylko) część widowni .Uczestnicy Pikniku mogli przyjemnie spędzić czas podczas zabaw na dmuchańcach, zajęć ruchowych szkółki piłkarskiej, jazdy konnej czy malowania twarzy. Wielkim zainteresowaniem cieszył się również pokaz OSP w Łące, uwieńczony strumieniem piany lanej z węży strażackich.
Dołożono także  starań, aby zapewnić szeroki pakiet kulinarny. W menu znalazły się kiełbaski z grilla, hot – dogi, tradycyjny chleb ze smalcem. Wielbicielom słodkości z pewnością spodobała się różnorodność wypieków przygotowanych przez rodziców.
Wszystkim zaangażowanym rodzicom i sponsorom nagród serdecznie dziękujemy!!!

Opracowała: Klaudia Trójca-Tetłak