PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE ROKU W STAJNI STANDURA

W sobotę 25 czerwca do Stajni Standura zjechali nasi podopieczni wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Celem spotkania było rozwijanie przyjaźni pomiędzy rodzinami naszych przedszkolaków oraz wspólna zabawa. Była to również okazja do ostatniego spotkania w tak uroczym i zgranym gronie jakim była grupa naszych kochanych „Zajączków”. Pogoda w tym dniu dopisała, panował upał i niestety nie udało się zrealizować wszystkich zaplanowanych atrakcji. Na początku spotkania dzieci zaprezentowały rodzicom krótki program artystyczny pokazując tym samym jakich piosenek, wierszy i tańców nauczyły się w ciągu całego roku przedszkolnego. Następnie wszyscy zasiedli do wspólnego stołu i słodkiego poczęstunku.

Dzieci beztrosko bawiły się na świeżym powietrzu, a rodzice mieli  czas na wspólne rozmowy i wymianę doświadczeń rodzicielskich. Pani Klaudia przygotowała konkursy dla rodziców jak np. „Kto najszybciej obierze jabłko”, „Który rysunek należy do mojego dziecka”- konkurencją tym towarzyszyło mnóstwo śmiechu. Największą radość sprawiła jednak przedszkolakom przejażdżka na kucyku. Taka forma spędzenia wspólnie czasu okazała się strzałem w dziesiątkę, o czy świadczyły nieschodzące z ust dzieci i rodziców uśmiechy. To wyjątkowe spotkanie dzieci wraz rodzicami i wychowawczyniami przebiegło w miłej atmosferze, było okazją do wspaniałej zabawy i dostarczyło wszystkim wiele radości. W tym dniu pojawiły się już plany na kolejny taki wspólny piknik…
Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców biorących udział w przygotowaniu tego spotkania!!!!