PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY !

WITAJ WIOSNO !!!

21 marca w piękny, słoneczny dzień, zgodnie z kalendarzem, grupy przedszkolne z ZSP w Łące powitały WIOSNĘ!

Po odpowiednich, wcześniejszych przygotowaniach, przedszkolaki spotkały się przed budynkiem i razem raźno wyruszyły pospacerować po okolicy. Kolumna przedszkolaków była dłuuuga i bardzo kolorowa!!! No i spacerek wcale nie był króciutki, ale dzieci dzielnie maszerowały i wesoło śpiewały piosenki o Wiośnie 🙂

Jak powszechnie wiadomo „W marcu jak w garncu” i „Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata” to i tak my w przedszkolu wiemy, że nadeszła prawdziwa WIOSNA a z nią mnóstwo zabaw i spacerków na świeżym powietrzu!!!

Za nim jednak PRZEDSZKOLAKI wyruszyły w drogę, w sali trwały specjalne przygotowania, aby godnie przywitać wyjątkową porę roku!!

PSZCZÓŁKI

BIEDRONKI