PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – ZAJĄCZKI

Trzeci piątek października 2021 roku nie był zwykłym końcem tygodnia. To właśnie w tym dniu najmłodsze dzieci, czyli grupa Zajączków, zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków.

Pasowanie na Przedszkolaka to uroczystość, której doświadcza się raz w życiu, dlatego wszyscy stanęli na wysokości zadania, by uczynić ten dzień niezapomnianym i pełnym pozytywnych emocji. Dzieci, przejęte podniosłą atmosferą i eleganckimi strojami, zdawały się chłonąć każdą piątkową minutę o wiele intensywniej niż zazwyczaj. Przygotowana grupa pomaszerowała dumnie do sali wielofunkcyjnej, by na tamtejszej scenie, pod okiem pani Dyrektor, przyjąć pasowanie, a następnie zaśpiewać piosenkę o zającu, co długie uszy ma i bardzo lubi skakać. Zadowolone zajączki z uwagą śledziły występy starszych kolegów i koleżanek, które związane były z inną uroczystością: Nadaniem Nazw Grupom Przedszkolnym.

Po powrocie do sali, czekał na dzieci słodki poczęstunek przygotowany przez Rodzica, pamiątkowe zdjęcia oraz wręczanie medali. Z uśmiechami na twarzy i medalami w dłoni, nasze Zajączki jeszcze długo pośpiewywały piosenkę przy wspólnej zabawie.